Prekių kategorijos

Pagrindinis

banner

Molis Sio-2 Plus, natūraliai džiūstantis

3.60 € - 22.40 €
Dydis
Spalva
Kiekis
Paskutinė prekė

3,60 €
computer Produkto SIO20220010 Likutis el. parduotuvėje 1 vnt.
Produkto SIO20220010 Likutis fizinėse parduotuvėse Rodyti
local_shippingPristatymo informacija Rodyti
Atsiėmimas parduotuvėje: 2-4 d.d. (0 €)
Atsiėmimas paštomate: 2-4 d.d. (3,69 €; perkant už 50 € ir daugiau - 0 €)
Pristatymas į namus: 2-4 d.d. (3,69 €; perkant už 50 € ir daugiau - 0 €)

Sio-2 PLUS yra natūraliai džiūstantis, degimo nereikalaujantis molis. Išdžiuvę gaminiai būna kieti, tvirti ir vientisi. Mažos pakuotės idealiai tinka individualiam naudojimui bei bandymams išgauti naujas spalvas, o didelės labiau tinkamos naudojimui mokyklose ar dirbtuvėse.
Sio-2 PLUS yra tinkama medžiaga kūrybinių ir suvokimo įgūdžių (plastikos išraiškos) formavimui. Tinka vaikams nuo 3 metų, taip pat rekomenduojamas mėgėjams ir profesionalams lipdant dekoratyvinius kūrinius. Natūralios molio sudedamosios dalys suteikia puikų plastiškumą modeliuojant, o natūralios celiuliozės skaidulos apsaugo nuo įtrūkimų ir įskilimų, net jei džiūstantis gaminys yra didelis.
Palyginti su kitais natūraliai džiūstančiais moliais, Sio-2 PLUS sudaro gamtiniai mineralai ir moliai, pasižymintys plastiškumu, tačiau ypač išsiskiria tuo, kad yra bekvapis. Skirtingai nuo kitų komercinių molių, Sio-2 PLUS molis gali būti žiedžiamas. Išdžiuvęs molis gali būti dažomas arba lakuojamas bet kokiomis dažų ar lako rūšimis, taip pat gali būti poliruojamas, raižomas ar gręžiamas.

Šis produktas atitinka Europos Sąjungos saugos direktyvą EN-71 ir JAV saugos reglamentus (AP žymimas kaip netoksinis produktas).

SIO20220010
1 Prekės

Charakteristikos

Kiekis
Po vieną

Specifinė nuoroda

ean13
8422830202126

Reviews

Rašyti atsiliepimą

Molis Sio-2 Plus, natūraliai džiūstantis

Rašyti atsiliepimą

Spalvų pasirinkimas

Paspauskite ant spalvos, kad peržiūrėtumėte kombinaciją.
Žemiau pateikiamos spalvos yra orientacinio pobūdžio. Realios spalvos gali skirtis priklausomai nuo Jūsų įrenginio ekrano nustatymų.

  • check_circle Balta
  • check_circle Terracotta
  • check_circle Concrete Grey
  • check_circle Black