Prekių kategorijos

Pagrindinis

Pasinaudokite mūsų pasiūlymais:

Perkant už 20 € ir daugiau - 5% nuolaida su kodu Nuolaida5

Perkant už 50 € ir daugiau - 10% nuolaida su kodu Nuolaida10

Perkant už 100 € ir daugiau - 15% nuolaida su kodu Nuolaida15

Perkant už 200 € ir daugiau - 20% nuolaida su kodu Nuolaida20

 

(Informacija atnaujinta 2023-08-30)

APSIPIRKIMAS:

1. Išsirinkite prekes, pasirinkite savybes, jei tokios yra (rūšis, dydis, spalva, tūris ir pan.), pasirinkite norimą kiekį. Jas įdėkite į krepšelį paspausdami mygtuką "Į krepšelį" arba "Pirkti".

2. Prie prekių galite pasižiūrėti, ar prekė yra fizinėse parduotuvėse paspausdami "Likutis fizinėse parduotuvėse".

3. Pasirinkus visas norimas prekes ir kiekius, dešinėje viršuj užvedus pelyte ant "Krepšelis" rinktis mygtuką "Krepšelis".

4. Atidžiai patikrinkite užsakymą, ar pasirinkote visas norimas užsakyti prekes. 

5. Pasinaudokite siūloma nuolaida! Paspauskite ant jūsų krepšelio pasirinkimui tinkamo nuolaidos kodo, jis įsirašys į langelį, kuriame turite pridėti nuolaidą. Jei atlikote pakeitimus prekių krepšelyje, nuolaidą pašalinkite ir pritaikykite iš naujo pagal atnaujintą sumą. 

6. Jei turite dovanų kupono kodą, jį įveskite laukelyje "Nuolaidos kodas" ir paspauskite "Pridėti". Jei norite panaudoti kelis dovanų kuponus, kiekvieną veskite atskirai ir spauskite "Pridėti". DĖMESIO: jei turite dovanų kuponą, įsigytą fizinėje parduotuvėje, prieš tai atsiųskite užklausą uzsakymai@artinn.lt paštu, nurodydami dovanų kupono numerį ir mes atsiųsime sugeneruotą elektroninį kodą.

7. Spauskite Eiti prie apmokėjimo. Užpildykite reikiamus laukus pristatymo ir sąskaitos informacijai. Jei jums reikalinga PVM sąskaita faktūra, užpildykite reikiamus laukus su įmonės rekvizitais.

8. Nurodykite TEISINGĄ TELEFONO NUMERĮ, PAŠTO KODĄ, EL.PAŠTO ADRESĄ! Suklydus, mes negalime garantuoti tinkamo prekių pristatymo ar informavimo. Telefono numerį veskite su kodu "+370".

9. Pasirinkite pristatymo būdą. Jei renkatės pristatymą į paštomatą, pasirinkite jums tinkamą, taip pat atsižvelkite į siuntos matmenis: ne visos prekės tinkamos pristatyti į paštomatą. 

10. Galite parašyti papildomą informaciją, kuri aktuali pristatant prekes, nurodytame žinutės laukelyje.

11. Pasirinkite mokėjimo būdą. Paspaudus taškiuką "Mokėjimas paysera", pasirinkite jums tinkamiausią apmokėjimą.Jei jums reikalinga IŠANKSTINĖ saskaita faktūra – pasirinkite mokejimo būdą “Grynais į banką” (paskutinis taškiukas). Ir gavę jūsų užsakymą, atsiųsime išankstinę saskaita nurodytu el.paštu.

12. Perskaitykite Pirkimo pardavimo taisykles ir pažymėkite varnelę. Ir spauskite "Užsakymas su įsipareigojimu sumokėti" ir atlikite mokėjimą. 

13. Jūsų užsakymas gautas! Jei įsigijote dovanų kuponą, jis automatiškai atkeliaus Jūsų nurodytu el. paštu.

14. Visą informaciją, susijusią su užsakymu gausite nurodytu el. paštu.

15. Jei pasirinkote užsakymą atsiimti fizinėje parduotuvėje, atvykite TIK GAVUS ATSKIRĄ EL.LAIŠKĄ apie paruoštą užsakymą. Prašome atkreipti dėmesį į prekių ruošimo terminus.

Jei turite klausimų, rašykite el. paštu uzsakymai@artinn.lt

 

PRISTATYMAS:

Prekės pristatomos per 2-6 darbo dienas. Jei pasirinkote pristatymą į namus, kurjeris atvyksta tik darbo valandomis 8 iki 18 val. Jei pasirinkote pristatymą į paštomatą - prekės pakuojamos tik į vieną pakuotę iki tam tikro dydžio matmenų (didžiausia pakuotė 36x35x61cm). Prašome atsižvelgti į tai renkantis pristatymo būdą. 

Siuntimo kaina:  3,69 eurai už vieną užsakymą, kai užsakymo suma yra mažiau nei 50 Eur. (VENIPAK paštomatu ypatinga kaina - tik 2,00 Eur!)  Nuo 50 Eur prekių pristatymas yra nemokamas.

Pristatymo trukmė:  Prekės suruošiamos per 2-6 darbo dienas. Nuo prekių išsiuntimo prekės pristatomos per 1-2 darbo dieną. Dėl padidėjusio darbo krūvio karantino laikotarpiu, siuntų pristatymas gali vėluoti.

Svarbu: Prekės siunčiamos tik darbo dienomis. Jeigu užsakymą pateikėte paskutinę savaitės darbo dieną po 12 val. arba savaitgalio/švenčių dieną, anksčiausiai jis bus pradėtas ruošti kitą darbo dieną.

SVARBU: Nurodykite veikiantį kontaktinį telefono numerį, kuriuo prieš atvykdamas su Jumis susisieks kurjeris. Pasirinkus pristatymą į darbovietę, nurodykite darbovietės pavadinimą ir kabineto nr.

Prašome nurodyti tikslų pristatymo adresą ir pašto kodą. Pardavėjas neprisiima atsakomybės, jie nurodyti duomenys neteisingi ir dėl to siuntos nebuvo įmanoma pristatyti. Už pakartotinį siuntimą klientas turi sumokėti papildomai.

 

ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE:

Prašome atvykti atsiimti užsakymo tik gavus el. laišką, jog užsakymas yra paruoštas.

 Užsakymus galima nemokamai atsiimti šiose parduotuvėse:
 - parduotuvėje Ozo g. 18, Vilnius (PC OZAS).
 - parduotuvėje Vilniaus g. 9, Vilnius (priešais V. Kudirkos aikštę)
 Užsakymai suruošiami per 2-4 darbo dienas.

 Jeigu Klientas negali prekių atsiimti pats, jis privalo nurodyti asmenį, kuris atsiims užsakymą.

DĖMESIO: Užsakymai yra saugomi 14 kalendorinių dienų.

Jei turite klausimų - rašykite uzsakymai@artinn.lt