Parduotuvės

Mūsų parduotuvės:

Visų Šventųjų g. 5

LT-01306, Vilnius

tel. +370 679 97903

el.p. [email protected]

Ozo g. 25

LT-07150 Vilnius

Akropolyje, Pegaso knygyne, 2-ame aukšte

tel. +370 672 44079

el.p. [email protected]

Darbo laikas:

Pirmadieniais-penktadieniais 9.00-19.00

Šeštadieniais 10.00-16.00

Sekmadieniais nedirbame

Taip pat nedirbame valstybinių švenčių metu.

Darbo laikas:

Pirmadieniais-sekmadieniais 10.00-22.00

 

Visų Šventųjų g. 5 Vilnius: Senamiesčio parduotuvė – įsikūrusi XVII a. statytame buvusiame Karmelitų vienuolyne. Pirmame parduotuvės aukšte galite rinktis piešimo ir tapybos priemones, o nusileidę į rūsį rasite dar dvi sales, skirtas dekoravimo ir vaikų kūrybos priemonėms, popieriui ir molbertams. Šioje parduotuvėje didelis dėmesys skiriamas klasikinėms dailės šakoms, todėl dekoravimo priemonių čia rasite kiek mažiau.

Būdami parduotuvės rūsyje, atkreipkite dėmesį į autentiškus, XVII a., arkinius pastato pamatus, kurie šiandien atstoja arkinius praėjimus tarp salių.

 

Art Inn, PPC „Akropolis“ Vilnius: parduotuvę rasite antrame prekybos centro aukšte, pačiame „Pegaso“ knygyne. Šioje parduotuvėje - didesnis įvairių dekoravimui skirtų priemonių pasirinkimas. Čia rasite ne tik klasikines dailės prekes, bet ir modelino darbams, skrebinimui, grafikai, braižybai skirtą asortimentą. Prekiaujame ir grimo dažais, kanceliarinėmis prekėmis. Taip pat šioje parduotuvėje yra didesnis vaikams skirtų priemonių pasirinkimas. Asortimentas nuolat plečiamas ir atnaujinamas. Apsilankykite!

 

Mūsų partneriai