Atsiliepimai

Jūratės Stauskaitės "Vilniaus vaikų ir jauno dailės mokyklos" mokytojas Ignas Dzedulionis
Jau keletą metų mūsų mokykla bendradarbiauja su Art Inn įvairiose parodinėse ir edukacinėse veiklose. Tai profesionali kompanija, galinti teikti patraukliausius ir palankiausius pasiūlymus meno mokykloms, individualiems menininkams bei pradedantiems kūrėjams. Čia dailės priemonių pasirinkimas ypač platus, galima rasti netikėčiausių priemonių, o apie jų išgaunamas technikas visada papasakoja profesionalūs ir paslaugūs konsultantai. Čia taip pat vedamos vaizdžios parodomosios pamokos, iš kurių gali pasisemti patirties ir pasisemti įkvėpimo kūrybai arba naujiems edukaciniams užsiėmimams.
     
Šeimos centras „Baltų šalelė“
Šeimos centras „Baltų šalelė“ yra švietimo įstaiga, kuri ugdo ikimokyklinio amžiaus vaikus. Vienas iš gero vaikų ugdymo kriterijų yra kokybiškos, vaikų amžių ir poreikius atitinkančios priemonės. Dažniausiai, vaikų grupei priemonės reikalingos didesniais kiekiais ir patogiose talpose, taip pat norisi viską ko prireikia vaikų ugdymui rasti vienoje vietoje. Parduotuvę ART INN pasirinkome, nes jos siūlomos priemonės atitiko visus šeimos centro, ugdymo priemonėms keliamus kriterijus ir lūkesčius. Be galo džiaugiamės kokybės ir kainos santykiu!
 

 

UAB "Vaikystės Sodas" kokybės vadovė Emilija Malinauskaitė
Į ART-Inn visada pakeliui užsukti, o užsukus - rasti tai, ko reikia arba norisi. Dažniausiai perkame didelius kiekius guašo, pieštukų, vaškinių kreidelių: esame patenkinti prekių kokybės ir kainos santykiu ir draugiška nuolaida ugdymo įstaigai. Meniški mokytojai taip pat noriai perka prekes ART-Inn'e, ypač džiaugiasi markeriais, akvarele. Dar vienas džiugus dalykas - itin malonus aptarnavimas - visada būname sutinkami maloniai ir sulaukiame patarimų.
   
Mama Lina
Su vyru auginame keturis mažus vaikus ir labai džiaugiamės jų kūrybiškumu. Stengiamės, kad vaikai turėtų pakankamai laiko ir priemonių savo kūrybiškumui realizuoti. Visada parenkame priemones, kurios būtų ne tik kokybiškos, atitiktų vaikų amžių, bet ir būtų prieinama kaina. Juk auginant daug vaikų ir tai labai svarbu! Ir pati kartais mėgstu pabandyti tapyti ar vieną kitą rankdarbį sukurti. Visas mums reikalingas priemones randame ART INN parduotuvėje. Dažnai ten užsukame ir su vaikais. Kai nusprendžiame jiems patiems leisti išsirinkti naujas priemones, nebijome, kad pasirinks ką netinkamo, juk visos priemonės parduotuvėje yra kokybiškos!
 
Tomas Jovaiša
Jau daug metų naudoju gerus “Windsor&Newton”, “Senellier”, “Schminke”, “Rembrandt” dažus akvareles. Visi šie dažai yra brangūs ir smulkiadispersiniai ir jų pagalba galima lieti ką tik nori. Tačiau dirbant su “Old Holland”, spalvos skaidrumas ir intensyvumas yra neprilygstamas. Nusipirkęs pabandymui, likau nustebęs ir įsitikinau, kad šie dažai visiškai atitinka gamintojo aprašymus. Gerai ir tai, kad galima rinktis iš laibai plačios spalvų gamos, o tokie žali ir mėlyni rinkiniai, ko gero, yra niekur daugiau nesutinkami. Pagal kainą jie turėtų būti skirti profesionalams, bet aš manau, kad kaip tik mėgėjams jie suteikia galimybes paprasčiau išgauti norimą įspūdį. Kažkada O. Jablonskis yra sakęs, kad padengus trečią sluoksnį, beveik žlugs akvarelės kokybė. Dirbant su “Old Hollans” tai negresia – spalvos tik intensyvėja ir gilėja jų tonai.